8-665-03690 info@bustovizija.net

Gipso kartono montavimo darbai

Gipso kartono plokščių (GKP) montavimas yra pakankamai pigus, greitas, ekologiškas ir visapusiškai lankstus būdas ne tik pertvaromis atskirti kambarius, bet ir dekoruoti namų interjerą.

Vidaus apdaila yra vienas iš sudėtingiausių ir daugiausiai kruopštumo bei atsakomybės reikalaujantis darbas. Norint pasiekti aukštų rezultatų, rekomenduojame naudoti tik patikimas aukščiausios kokybės medžiagas. Gipso kartonas yra universali medžiaga, plačiai naudojama šiuolaikiniuose statiniuose.

Dažniausiai naudojamos šios gipskartonio rūšys:

 • Paprasta, standartinė gipso kartono plokštė– balta;
 • Ugniai atspari gipso kartono plokštė– raudona;
 • Drėgmei atspari gipso kartono plokštė– žalia;
 • Ugniai ir drėgmei atspari gipso kartono plokštė– mėlyna;
 • Grindinė plokštė – ruda.

Gipso kartono plokščių privalumai:

 • EKOLOGIŠKUMAS. Gipso kartonasyra ekologiškai švarus, natūralus, be toksinių medžiagų bei sintetinių priedų statybinis produktas., gipso rūgštingumas artimas žmogaus odos rūgštingumui, todėl nekenkia žmogaus sveikatai.
 • KAINA. Vidaus apdailosgipso kartono plokštėmis kaina yra viena žemiausių statybinių paslaugų rinkoje, todėl tai žymiai sumažina statybų ir remonto kainą. Ypač lubų apdaila yra ekonomiškai pagrįsta, nes toks įrengimas yra dvigubai pigesnis nei įtempiamųjų lubų. Tačiau žema kaina nereiškia, kad žema ir kokybė. Tai dar vienas privalumas.
 • KOKYBĖ. Gipso kartono plokštėsyra kokybiškos. Gipskartonio plokštę sudaro gipso sluoksnis, tvirtai sujungtas su kartono lapais. Specialus kartonas atlieka nešančiojo elemento vaidmenį. Jis kaip atrama, kurios gali prireikti plokštės deformacijos atveju. Visa sistema yra nedidelio svorio, todėl nesudaro tokios didelės apkrovos perdangoms, kaip kad plytinių pertvarų atveju, gipso kartono plokščių sistemos mechaniškai veikiant sugriauti beveik neįmanoma.
 • GREITIS. Gipso kartono plokštėsyra universali medžiaga, kuri montuojama greitai, todėl sutrumpėja darbų atlikimo terminai. Konstrukcijų montavimas nėra sudėtingas.Gipskartonio plokštės įstatomos į kreipiamuosius griovelius ir prisukamos prie karkaso, o karkasas mūrvinėmis prikalamas prie sienos ar lubų. Naudojant metalinių karkasų sienas buto planavimui praktiškai nėra ribų ir tada, jeigu patalpos vėliau perdalomos. Karkasines gipskartonio plokščių sienas galima įrengti bet kurioje vietoje ir esant būtinumui be problemų demontuoti. Gipskartonio plokštės paviršius yra lygus ir glotnus, todėl nereikia jo papildomai lyginti. Užtenka tik nugruntuoti, užtaisyti siūles bei nuglaistyti. Dar vienas greičio pranašumas yra tas, kad paslepia nelygias sienas ir įvairias komunikacijas (elektros, kanalizacijos, vandentiekio, ventiliacijos ir pan.). Tai paslėpti ar prireikus pasiekti po gipso kartono plokštėmis yra labai paprasta.
 • ŠILUMOS IZOLIACIJA. Gipso kartono plokštėsturi geras šilumos izoliavimo savybes. Gipskartonio plokštėse yra įvairių šilumos izoliacinių medžiagų, įmontuojamų tarp sienos ir gipskartonio, t.y. tarpas užpildomas mineraline vata. Montavimas ant metalinių profilių dar labiau pagerina šilumos izoliavimą. Karkasas montuojamas iš UW perimetro profilių ir CW vertikalių profilių. Po UW profiliu dedama amortizacinė juosta, kuri užsandarina nedidelius pagrindo nelygumus. Be viso to, sienos paviršius prisitaiko prie patalpos temperatūros, todėl įjungus šildymą gipsiniai elementai greit tampa maloniai šilti. Taigi, gipso kartono plokštės taupo sąskaitas už šildymą.
 • GARSO IZOLIACIJA. Gipso kartono plokštės- gera garso izoliacinė medžiaga, todėl drąsiai galite atsitverti nuo triukšmingų kaimynų. Karkasinės sienos suteikia tokią garso izoliaciją, kokia kitais atvejais būtų galima tiktai įrengiant storas, sunkias ir masyvias sienas. Gyvenamųjų patalpų rekomenduojama garso izoliacija turi būti apie 47 dB. Minimalaus storio gipskartonio plokščių pertvarų sistema kaip tik atitinka šiuos reikalavimus.
 • DRĖGNUMAS. Gipso kartono plokštėsprisitaiko prie vidaus temperatūros bei drėgmės lygio. Specialios gipso plokštės, kurių gipso branduoliai ir kartonas specialiai impregnuoti nuo drėgmės, atsparios vandeniui ir drėgmei, įgeria tik 10 proc. drėgmės, todėl tinka patalpoms, kuriose nuolat drėgna ir kuriose įprastos plokštės tiesiog nesilaikytų.
 • DIZAINAS. Gipso kartono plokštėssuteikia neribotas galimybes interjero dizaino sprendimams. Gipso kartono plokštės tarsi sukurtos gražiems dalykams įgyvendinti.Gipskartonio plokštėse yra lengvai formuojamos, sudrėkinus galima jas lankstyti kaip tik norima, o išdžiūvusios išlaiko suteiktą formą. Iš jų galime formuoti įvairius paviršius, kurti įvairiausias formas – banguotas, vingiuotas ir t.t. Su gipso kartono plokščių pagalba galima  įrengti lubas, su įvairiais paslėptais šviestuvais, įvairių lygmenų kaskadais, bangomis, kvadratais. Galima padaryti, kad būtų apšviestos tik tam tikros interjero vietos, arba, kad šviesa suskirstytų patalpas į tam tikras zonas. Esant labai aukštoms lubos yra galimybė sumontuoti kelių gipso kartono lubų lygių figūrines lubas. Taigi gipso kartono plokštė yra tik priemonė kažkokiam tikslui pasiekti, bet ne galutinis tikslas.
SUSISIEKITE SU MUMIS

Su malonumu atsakysime į visus iškilusius klausimus, išklausysime Jūsų norus ir pageidavimus bei pateiksime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Sutikimas

REKVIZITAI

MB „Būsto Vizija“
Įm.k. 303407495
Pvm.k.  LT100009209019
LT 19 7044 0600 0798 9840
Konstitucijos pr. 23, Vilnius

DIREKTORIUS

Marius Valivonis

8-633-66977

Marius@bustovizija.net

STATYBŲ VADOVAS

Edvinas Kundelis

8-601-00039

Edvinas@bustovizija.net

STATYBŲ VADOVAS

Ramūnas Lenčiauskas

8-639-41395

Info@bustovizija.net

DARBŲ VADOVAS

Arnas Sakalauskas

8-635-59703

Arnas@bustovizija.net

PARDAVIMŲ VADYBININKAS

Mindaugas Lumbė

8-665-03690

Mindaugas@bustovizija.net

Informacija